روند کند امدادرسانی به مناطق زلزله زده؛
مرصادنیوز: سلبریتی ها و امدادگران توریست در مناطق زلزله زده غرب که اغلب با کارناوال ها همراه می شوند موجب کندی و اختلال در روند امدادرسانی شده اند.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد:
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه با بیان اینکه از هفته آینده موضوع ایجاد اسکان های دایمی برای زلزله زدگان آغاز می شود، گفت: امیدواریم بانک ها زلزله زدگان را گرفتار بروکرواسی های خود نکنند.
استاندار همدان در دیدار با استاندار کرمانشاه:
مرصادنیوز: استاندار همدان با اشاره به کمک های مردم همدان به زلزله زدگان استان کرمانشاه گفت: مردم و مسئولین همدان با تمام توان در کنار زلزله زدگان هستند.
معاون توسعه و مدیریت بنیاد شهید امور ایثارگران کشور:
مرصادنیوز: معاون توسعه و مدیریت بنیاد شهید امور ایثارگران کشور از وجود ۱۵ هزار خانواده ایثارگر در نقاط زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد و گفت: جانباز شیمیایی در این مناطق نداشتیم.
سردار مومنی خبر داد:
مرصادنیوز: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی به منظور اسکورت محموله های کمکی ارسالی به مناطق زلزله زده امادگی کامل دارد.
معاون استاندار کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: معاون استاندار کرمانشاه از حرکت ۵۰ کامیون کمک‌های مردمی به سمت مناطق زلزله‌زده کرمانشاه طی امروز خبر داد.
فرماندار قصرشیرین خبر داد:
مرصادنیوز: فرماندار قصرشیرین گفت:مردم در محلات خود باقی بمانند زیرا نمایندگان فرماندار که مسئولان ادارات هستند نسبت به توزیع حواله چادر اقدام می‌کنند.
رسول خادم؛
مرصادنیوز: رسول خادم گفت: کشتی گیران، خاطره سالها حمایت کرمانشاهیان را فراموش نمی کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه؛
مرصادنیوز: علاوه بر تشکر از همدردی و همراهی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بویژه رئیس هیات امنا و رئیس دانشگاه و دستور ویژه ی ایشان مبنی بر امدادرسانی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی به زلزله زدگان؛ از آمادگی این دانشگاه برای دریافت کمک های امدادی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور خبر داد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه از آسیب دیدن حدود ۳۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن شهری و روستایی در پی زلزله رخ داده در استان خبر داد.
امیر حیدری:
مرصادنیوز: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش و سپاه در کنار هم به امدادرسانی مناطق زلزله زده غرب شتافته‌اند و از اولین ساعات این حادثه تلخ، در کنار مردم حضور داشتند.
مدیرعامل توزیع برق استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: مدیرعامل توزیع برق استان کرمانشاه گفت: زیرساخت های اصلی برق سرپل ذهاب هم رفع مشکل شد.
حاشیه های حضور روحانی در سرپل ذهاب؛
مرصادنیوز: حسن رو حانی که از ساعاتی قبل برای دیدار با مردم زلزله زده وارد کرمانشاه شده بود با حضور همراه با محافظان عریض و طویل میان مردم حاشیه ساز شد.
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبرداد:
مرصادنیوز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع ۱۲ هزار چادر ۲۶ هزار تخته پتوی دیگر بین زلزله‌زدگان استان کرمانشاه خبر داد.
روحانی در جمع مردم سرپل ذهاب:
مرصادنیوز: رئیس جمهور از اختصاص وام بلا عوض به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد.

صفحه‌ها