دبیر ستاد نقشه علمی خبر داد:
دبیرستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: ما در حوزه تولید علم و فناوری مجموعه هوا و فضا، در مقالات و ارجاعات رتبه ۱۵ را در جهان داریم.
با رای اعضا؛
انتخاب هیئت رئیسه شورای نگهبان برگزار و دبیر این شورا در سمت خود ابقا شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان:
رئیس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه تاختن به سپاه درست نیست، گفت: باید با دیده تردید به کسانی که به سپاه می تازند نگاه کنیم.
یادداشت: محمد ایمانی
آقای روحانی پیش از این با خطای بزرگ حمله به سپاه پاسداران و برخی ارکان دیگر، دشمن را به تحریم های جدید و شدید تشجیع کرده است.
با حضور اسحاق جهانگیری؛
پایگاه خبری امروله ، هندورابی - معاون اول رییس جمهور در دومین روز سفر کاری خود به جزیره کیش در آیین افتتاحیه فرودگاه جزیره هندورابی شرکت کرد.
با تصویب جزئیات لایحه دولت؛
پایگاه خبری امروله ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن موافقت با یکسان‌سازی نرخ مالیات فعالیت‌های پژوهشی، این نرخ ۵ درصد تعیین کردند.
گاردین خبر داد؛
پایگاه خبری امروله ، یک رسانه غربی از احتمال وقوع کودتا علیه نخست وزیر انگلیس از سوی اعضای حزب محافظه کار این کشور خبر داد.
در جلسه علنی امروز؛
پایگاه خبری امروله ، هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، طرح تبدیل سازمان برنامه و بودجه کشور به وزارت بودجه را اعلام وصول کرد.
در نیویورک؛
پایگاه خبری امروله ، وزیر خارجه کشورمان در جریان سفر به نیویورک با دبیرکل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.
با رای موافق نمایندگان صورت گرفت؛
پایگاه خبری امروله ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح تغییر مهلت جذب اعتبارات پروژه های عمرانی را به تصویب رساندند.
پایگاه خبری امروله ، شهردار سابق نیویورک که در اغلب نشست های گروهک تروریستی منافقین حضور داشته و روابط نزدیکی نیز با سران این گروهک دارد اظهارات جدیدی را علیه ایران مطرح کرد.
اداره آمار ملی ایتالیا؛
پایگاه خبری امروله ، اداره آمار ملی ایتالیا اعلام کرد: به دلیل طولانی شدن دوره رکود اقتصادی در این کشور، جمعیت فقیر مطلق در ایتالیا به حدود ۵ میلیون نفر افزایش یافته است.
پایگاه خبری امروله ، بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها،‌ یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی نقدی روز دوشنبه ۲۶ تیرماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود.
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد؛
پایگاه خبری امروله ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، کارشناسان و متخصصان نظامی آمریکا کار شروع ساخت پایگاه نظامی جدیدی در شمال شرقی سوریه آغاز کرده‌اند.
فکر می کنم که هنوز سلامت و بهداشت روانی در جامعه ما به خصوص در میان دولتمردان جایگاه خودش را پیدا نکرده است چون به درستی توجهی به حوزه سلامت روان نمی شود.

صفحه‌ها