عضو هیات مدیره انجمن رادیولوژی ایران مطرح کرد؛
عضو هیات مدیره انجمن رادیولوژی ایران، گفت: اجرای اشتباه طرح تحول سلامت باعث شد این طرح در چالش های بزرگی قرار بگیرد.
محققان هشدار می دهند؛
مصرف غذاهای ناسالم می تواند منجر به بروز مشکلات سلامت و حتی مرگ زودهنگام در طولانی مدت شود.
رئیس‌جمهوری ونزوئلا خبر داد؛
رئیس جمهوری ونزوئلا گفت: احتمال زیادی وجود دارد که توافق کاهش عرضه نفت توسط تولیدکنندگان عضو و غیرعضو اوپک، پس از ماه مارس ۲۰۱۸ تمدید شود.
گزارش
فروش‌های اینترنتی خودرو ماجرای خاص خود را دارد؛ از مردمی که ساعتها برای خرید یک خودروی مصرفی سپری کرده و به درهای بسته می‌رسند و دلالانی که به راحتی،دپوی خود را برای حاشیه سود تکمیل می کنند.
پس از یک ماه؛
کپسول دراگون متعلق به شرکت اسپیس ایکس پس از یک ماه با ۲ تن محموله شامل موش های زنده و بافت پرورش یافته ریه به زمین بازگشت.
همزمان با فرارسیدن سال تحصیلی جدید، افزایش بار ترافیکی خیابان‌ها، تبدیل به کابوسی برای شهروندان می‌شود که البته توجه شهروندان و پلیس به چند توصیه می‌تواند به مراتب از شدت آن بکاهد.
پایگاه خبری امروله ، معمولا بین زوج هایی که به خاطر هر مسئله کوچکی با هم جر و بحث می کنند، اشتباهات مشترکی وجود دارد. اشتباهاتی که باعث می شود فاصله بین زوج ها بیشتر و بیشتر شود. زمانی که فاصله بین زن و مردی در زندگی مشترک زیاد شود، آن ها حرف یکدیگر را نمی فهمند و گاهی تا مرز جدایی پیش می روند و از هم جدا می شوند.
پایگاه خبری امروله ، اکثر این افراد از زندگی کنونی خود احساس رضایت ندارند و خوشبختی را در آینده خود می بینند و منتظر آن هستند. آینده ای که برای بعضی ها چندین سال و برای بعضی دیگر چندین ماه است . در طول مدت انتظار احساس خیلی خوبی از زندگی ندارند.
لیست مشاغل خانگی با درآمد مناسب
پایگاه خبری امروله ، امروزه مشاغل خانگی زودبازده و کسب و کارهای خانگی به عنوان راهكاري مهم براي خوداشتغالی و ايجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان به حساب می آیند.
پایگاه خبری امروله ، تست روانشناسی قوه ی تخیل:اگر تا کنون قوه تخيل خود را آزما يش نکرده ايد ويا اگر کرده ايد وباز هم مي خواهيد اين کار را انجام دهيد پرسشنامه زير را تکميل کنيد .اين پرسشنامه براساس چندين آزمون درباره تصور تهيه شده است ؛که يکي از آنها آزمون دانشگاه يل است.
پایگاه خبری امروله ، انتقال مفاهیم اقتصادی به کودکان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، در سنین پایین تر شرایط برای بسترسازی و شکل دهی آنچنان فرهم است که می توانید اولین ساختارهای اقتصادی ذهن فرزندان خود را طراحی و ایجاد کنید.
مهلت ثبت نام در آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان تا فردا ۲۶ شهریور ماه اعلام شد.
ارتباط تلفنی مشترکان تهرانی در ۳ مرکز مخابراتی ظرف ۳ روز آینده با اختلال همراه است.
جام قهرمانان قاره ها - ژاپن؛
چهارمین روز مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان امروز با برگزاری سه دیدار پیگیری شد که تعیین رتبه بندی تیم‌های برتر باز هم به اما و اگرها و سه دیدار روز پایانی کشیده شد.

صفحه‌ها