معاون وزیر علوم خبر داد؛
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: با تصویب لایحه «پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» بازرسان وزارتین علوم و بهداشت می توانند نسبت به تعطیلی موسسات فروش پایان نامه اقدام کنند.
پایگاه خبری امروله ، همه ما به نوعی با افراد پرخور برخورد کرده ایمو شاید خودمان نیز در این دسته قرار داریم،اما مطمئنم تابحال هیچ کسی را مثل این مرد ندیده اید که بتواند در آن واحد این مقدار غذا بخورد!
پایگاه خبری امروله ، خیلی از افراد در نزدیکی خود دیده ایم که انسان هایی با شخصیت های منفی و سمی دارند که باید کمتر با آنها معاشرت کرد و حتی ارتباط خود را با آنها قطع کنیم و از زندگی خود حذف کنیم.
پایگاه خبری امروله ، بهترین عکس های تاریخی که می توانند معنی خاص برای ما داشته باشند و حسابی توجه را جلب می کنند پیش روی شما قرار دارند.
پایگاه خبری امروله ، پیاده روی آن هم در سربالایی ها می‌تواند فایده هاي زیادی از جمله حجیم تر شدن ماهیچه هاي ساق پا داشته باشد.
پایگاه خبری امروله ، مصطفی زمانی بازیگر سرشناس ایرانی در گریمی بسیار متفاوت ظاهر شد به گونه اي که چهره اش اصلا قابل تشخیص نیست.
پایگاه خبری امروله ، تعداد زیادی از اوقات پیش می‌آید که در کارهای بندگان مسلمان مدام گره بوجود می‌آید و نوعی حس ناراحتی به آنان دست خواهد داد.
پایگاه خبری امروله ، تعداد زیادی از اوقات در زندگی همه ي وقت اتفاقات بر وفق مراد نیستند،مثلا شکست ها در زندگی امری طبیعی می باشند و چه بهتر که فرزندان طعم آن را در کودکی نیز تاحددوی حس کنند.
پایگاه خبری امروله ، مهم ترین توصیه برای رفتار با همسر لجباز ، لجبازی یک خصوصیت شخصیتی است که باعث می شود افراد کارهای بچگانه بکنند و تصمیم های غیر منطقی بگیرند. گاهی لحن صحبت زن یا شوهرها باعث می شود که همسرشان لجبازی کند.
پایگاه خبری امروله ، در قرن 21 بسیاری از بیماری ها جان مردم را گرفتند، این در حالی است که علم پزشکی روز به روز پیشرفت می کند اما برخی بیماری ها درمانی ندارند.
پایگاه خبری امروله ، زیتون یکی از مواد خوراکی پرمصرف و بسیار مفید است. این دانه بصورت ترشی و خام در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.
محققان می گویند؛
حس بویایی می تواند به لذت بردن از غذا کمک کرده و به طور ناخودآگاه موجب چاقی شود.
مطالعات جدید حاکی از افزایش علائم خشکی چشم در کودکانی است که در طول روز زیاد از وسائل الکترونیکی استفاده می‌کنند.
نتایج یک تحقیق جدید؛
تحقیق جدید نشان می دهد افراد دارای اضافه وزن که گرفتار دردهای مزمن هستند ممکن است با رژیم غذایی مدیترانه ای تسکین یابند.
محققان پی بردند؛
محققان دریافتند دو داروی مورد استفاده در درمان آسم و آلرژی ممکن است شیوه ای برای پیشگیری از نوع مرگبار ذات الریه باشند.

صفحه‌ها