مطالب اخبار استان

پایگاه خبری امروله ، دهيار روستاي دودان از وجود قرآن هاي تاريخي و قديمي مربوط به دوره تيموريان در اين روستا خبر داد.
سردار ریحانی در نشست خبری هفته دفاع مقدس:
پایگاه خبری امروله ، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: تجربه تاریخی ملت ایران نشان داده است که مسیر پیشرفت از روحیه جهادی و خودباوری می گذرد.
آیت‌الله جنتی در افتتاحیه سومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری:
پایگاه خبری امروله ، رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور برخی از مسئولان در کمیته سیاسی خبرگان برای پاسخگویی درباره مسئله نفوذ گفت: ما به‌عنوان خبرگان باید درباره مسئله فتنه و نفوذ به رئیس‌جمهور تذکر دهیم.
به بهانه طرح موضوع مذاکرات هسته ای پس از سال 2025؛
پایگاه خبری امروله ، طرح موضوع مذاکرات هسته ای پس از سال 2025 توسط فرانسوی ها نشان می دهد که کماکان طرف های غربی می خواهند از برجامی که جز ضرر برای ایران چیزی نداشته، سواری بگیرند.
پایگاه خبری امروله ، در راستای اجرای برنامه های طرح کرامت2، کیف و کوله مدرسه با لوازم تحریر در بین اهالی محله شهرستانی اسلام آبادغرب توزیع شد
دادستان عمومی و انقلاب سرپلذهاب خبر داد:
دادستان عمومی و انقلاب سرپلذهاب از کشف و امحای بیش از 3 هزار بطری مشروبات الکلی خارجی در شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی سرپل ذهاب این محموله بزرگ قبل از ورود به کشور در مرز مشترک سرپل ذهاب و کشور عراق کشف و معدوم شد.
فرماندار شهرستان هرسین:
فرماندار شهرستان هرسین گفت: پروژه تصفیه خانه بلند مدت آب شرب شهر هرسین در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان آذر ماه سالجاری به اتمام می‌رسد.
گزارش
انتظارارائه خدمات شایسته از سوی عراق به زائران اربعین حسینی و اقدامات گسترده ایران برای مراسم اربعین حسینی امسال ازموارد طرح شده در نشست مشترک طرفین ایرانی وعراقی در مرز خسروی بود.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: زکات برکات دنیوی و اخروی فراوانی دارد و این برکات باید برای مردم تبیین شود.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه:
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه گفت: شعر عنصری ارزشمند برای ترویج فرهنگ کتابخوانی است و باید برای رونق کتابخوانی تلاش کنیم.
گزارش مرصاد از ناکامی یک مربی در استقلال؛
پایگاه خبری امروله ، تیم استقلال به سرمربی گری علیرضا منصوریان از حامیان حسن روحانی در انتخابات این روزها حال روز خوشی ندارد و مدام امتیاز از دست می دهد.
دقایقی پیش؛
پایگاه خبری امروله ، زمین لرزه ای با قدرت ۳.۱ ریشتر سومار را لرزاند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
پایگاه خبری امروله ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه آمریکایی‌ها همزمان تمدید تعلیق تحریم‌ها و وضع جدید تحریم‌ها را در پیش گرفته‌اند یعنی اینکه برجام مطابق خواست آمریکاست و نشان از فریب کاری آمریکا دارد.
در نشست مشترک بین طرفین ایرانی و عراقی؛
پایگاه خبری امروله ، فردا در نشستی مشترک بین طرفین ایرانی و عراقی موضوع تردد زوار اربعین حسینی به عتبات عالیات از مرز خسروی تعیین تکلیف می‌شود.
فتاح:
پایگاه خبری امروله ، رئیس کمیته امداد گفت: هم‌اکنون ۱,۵ دهک جامعه (۱۰ تا ۱۲ میلیون نفر) در فقر مطلق به سر می برند و اگر بخواهیم سطح رفاه مردم را خیلی بالا ببریم این عدد خیلی بیشتر خواهد شد حتی تا ۱۶ یا ۲۰ میلیون نفر هم افزایش خواهد یافت.

صفحه‌ها