مطالب ایران و جهان

به میزان ۹۰۰میلیون دلار صورت گرفت؛
پایگاه خبری امروله ، ارتش آمریکا ۹۰۰ میلیون دلار برای تولید ربات های جنگنده و گسترش فناوری تولید میکروپردازشگرها سرمایه گذاری کرده است.
پایگاه خبری امروله ، وزیر دفاع آمریکا بی آنکه به جزئیات اشاره کند ، مدعی شد گزینه های نظامی برای برخورد با پیونگ یانگ وجود دارد که لزوما امنیت کره جنوبی را تهدید نمی کند.
پایگاه خبری امروله ، نیروهای عراقی عملیات آزادسازی شهر «عنه» واقع در استان الانبار را از ۳ محور کلید زدند.
فشارهای جهانی نتیجه داد؛
پایگاه خبری امروله ، مشاور عالی دولت میانمار که به دلیل سکوت خود در قبال خشونت های اعمال شده علیه مسلمانان این کشور تحت انتقادات شدید جهانی قرار گرفته سرانجام این موضوع را محکوم کرد.
پایگاه خبری امروله ، روسیه و چین به ۱۲۸ کشوری که اعلامیه حمایت از خواست رئیس‌جمهوری آمریکا، برای انجام اصلاحات در سازمان ملل را امضا کرده‌اند، نمی‌پیوندند.
تنور داغ فقر در کوره های آجرپزی؛
«گِل» بازی، تفریح اجباری کودکان کار در کوره پزخانه ها، برای امرار معاش و نان در آوردن شده است، محرومیتی که علیرغم اینکه در نزدیکی پایتخت روی داده اما دیده نمی شود.
وزیر ارتباطات خبر داد:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر اساس یکسری از مصوبات مجموعه دولت، هزینه ارتباطات برای دانشگاه ها ۵۰ درصد تخفیف داده می شود.
در جلسه شورای اقتصاد؛
در جلسه شورای اقتصاد خط مشی های بودجه سال ۹۷ کل کشور با حضور معاون اول رئیس جمهور بررسی شد.
دادگاه عالی عراق با صدور حکمی، روند برگزاری همه پرسی کردستان را متوقف کرد.
رئیس کل بانک مرکزی
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه فاینانس‌های جدید با محوریت حمایت از تولید و فعالان اقتصادی بخش‌خصوصی گشایش خواهند یافت، گفت: اختصاص این فاینانس‌ها از محل فروش نفت نیست.
در آستانه ماه محرم؛
پایگاه خبری امروله ، با نزدیک شدن به ماه محرم، رژیم بحرین در حرکتی ناقض آزادی های دینی و مذهبی پرچمها و دست نوشته های محرمی را که مردم در خیابانها نصب نموده بودند تخریب کرده و پایین آورد.
برای سخنرانی در سازمان ملل؛
پایگاه خبری امروله ، رییس جمهوری به منظور شرکت و سخنرانی در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، صبح امروز عازم نیویورک مقر این سازمان می شود.
سازمان هدفمندی یارانه ها خبر داد؛
پایگاه خبری امروله ، هفتاد و نهمین مرحله یارانه نقدی خانوارها مربوط به شهریور ماه ساعت ۲۴ امروز، ۲۶ شهریور به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری امروله ، ارومیه – با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی قطعات ١ و ٢ آزادراه ارومیه – تبریز دقایقی پیش افتتاح شد.
گزارش آلودگی هوای بیست و ششم شهریور؛
پایگاه خبری امروله ، مرکز پایش آلودگی هوا، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۹۱ و در وضعیت «سالم» اعلام کرد.

صفحه‌ها