آخرین اخبار

10. بهمن 1396 - 9:38   |   کد مطلب: 303169
پایگاه خبری امروله : هفته گذشته خبر فوت یک کودک زلزله زده در روستای "نوافره" سرپل ذهاب در اثر بیماری در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش امروله، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، هفته گذشته خبر فوت یک کودک زلزله زده در روستای "نوافره" سرپل ذهاب در اثر بیماری در شبکه های اجتماعی منتشر شد. روستایی که گرچه به گفته مددکاران اجتماعی حاضر در منطقه ابتدا غرش هلیکوپتر حامل اسحاق جهانگیری [که باید معاون اول رئیس جمهور را در کمترین فاصله با چادرها پیاده می کرد] باعث ترس و وحشت کودکان تازه زلزله دیده شد اما لا اقل وعده های او دلگرم کننده بود.

 

 وعده هایی که البته به نظر می رسد در حاشیه های ورود با کفش اسحاق جهانگیری به چادرهای زلزله زدگان به فراموشی سپرده شد و جالب آنکه اولین چادری که معاون رییس جمهور با همین کفشهای پرحاشیه پا گذاشت خانه "سارینا" بود. بعد از سفر هم اسحاق جهانگیری در صفحه شخصی خود به خاطر کفشهایش عذر خواهی کرد و گفت: به وزیر بهداشت تاکید کردم مشکلات را پیگیری کند.

 

پدر سارینا در گفتگو با مرصادنیوز اظهار داشت: اولین چادری که آقای جهانگیری آمد "کپر" من بود... شخصا قولی از او نگرفتم اما می توانست بعد از حضور خودش و وزیر بهداشت در روستای ۱۰۰ درصد تخریب شده ما، کاری برای سلامت و درمان مردم بکند.

دیدگاه شما